Kašpárek logo

V roce 2020 proběhlo 5 turnusů příměstských táborů.

  • PT Čtyřlístek - poznávali jsme město „Třeskoprsky“- navštívili jsme Doksy a místní muzeum Čtyřlístku, labyrint pohádek a celý týden poznávali jednotlivé postavičky z pohádky.
  • PT In-line - tábor určený pro začátečníky a mírně pokročilí, naučili jsme se základní techniky bruslení, brždění i bezpečné padání.
  • PT Sportovní - zvládli jsme celodenní cyklistický výlet do Račic, inlinový výjezd po cyklostezce, minigolf, jízdu na jednokolce, lezení na skalách a zahráli si tenis na tenisových kurtech.
  • PT Výletujeme I - v tomto týdnu jsme si zacestovali a navštívili zámek Berchtold, Historypark Ledčice, mělnické podzemí, Zoopark Zelčín a hledali poklad v chloumeckém lese.
  • PT Výletujeme II - v druhém výletovém týdnu jsme prozkoumali litoměřické podzemí, vyzkoušeli lezení na horolezecké stěně ve Mšeně, zvládli procházku přírodou na koních a zahráli si stopovanou v lese.

Za celé léto jsme zajistili program pro 122 dětí ve věku od 6 do 12 let a prozkoumali několik míst ve středočeském kraji.

Naší základnou bylo Centrum prevence kriminality a dopravní výchovy Mělník, kde jsme měli jak klubovnu, tak zázemí pro stravování.

Doufáme, že léto s Kašpárkem si všichni účastníci užili a budeme se těšit opět příští rok! ☺