Kašpárek logo

Kurzy

English Conversation

Description: The courses are led by American Tom. Various topics of interest to parents (mainly mums) on maternity leave are discussed. Topics (partnerships, child development, raising children) are sometimes inspired by lectures from TEDx Talks. The courses have a friendly and informal atmosphere. Level of English-intermediate advanced and advanced. Babysitting for your children is available.

Day: Thursday

Time: 9:30-10:30

Lecturer: Tom McGrath

Number of students: 5-8 students

For: active parents on maternity leave

Level: Advanced

Price: 1700,- / 10 hours (babysitting is included)

Angličtina s Katkou Švihlovou

Popis: Patříte mezi aktivní rodiče, kteří se stále chtějí rozvíjet? Potřebuje angličtinu v práci nebo ji chcete využít ve svém volném čase? Pak tu máme kurz angličtiny pro vás. Pro každého rodiče s možností hlídání dětí v herně. Kurz angličtiny s Katkou probíhá v malé skupině a jeho obsah je přizpůsoben požadavkům účastníků. Na kurzu se opakuje/vysvětluje a procvičuje gramatika, mluví se o aktuálních tématech, sledují se krátká videa nebo se poslouchají nahrávky. Lektorkou kurzu je Kateřina Švihlová, která úspěšně vede individuální výuku i skupinové lekce více než 15 let.

Den: Středa

Čas: 8:45-9:45

Lektor: Katka Švihlová

Počet studentů: 3-6

Určeno pro: rodiče na mateřské/otcovské dovolené 😊

Úroveň: dle dohody, v minulém roce středně pokročilí

Cena: 1600,- / 10 hodin (hlídání dětí zahrnuto v ceně)

Předporodní kurz

Popis: Dozvíte se, co je v těhotenství a při porodu normální a co pro sebe můžete udělat Vy sama nebo Váš partner. Naučíte se pečovat o miminko a získáte dostatek informací potřebných pro zdárné kojení. V tomto kurzu nebudete jen sedět a poslouchat. Kurz je veden zážitkovou formou. Všechny potřebné dovednosti si budete moci vyzkoušet (např. na panenkách) nebo při cvičení. Potřebujete pouze pohodlné oblečení a tužku, texty dostanete vytištěné, poznámky si můžete psát přímo k nim. Je dobré vzít si malou svačinku.Kurz se skládá z 8 lekcí po 120 minutách. Kurzu se může zúčastnit (samozřejmě zdarma) Váš partner (kamarádka, maminka apod.). Zvláště 2. – 5. a 8. lekce je vhodná pro osobu, která Vás bude doprovázet při porodu.

Den: Pondělí

Čas: 18:00-20:00

Lektor: Radka Pavlová

Rezervace: Na jednotlivé lekce se přihlaste pomocí SMS na mobil 604 281 940 nebo přes rezervační systém

Určeno pro: Nastávající maminky

Cena:

  • 8 lekcí + 1 zdarma
  • partner zdarma
  • 1500,- za celý kurz
  • 200,- za jednotlivou lekci