Kašpárek logo

Klub Sova

Proč právě Sova? Sova se vyznačuje svojí moudrostí. Má skvělý sluch i zrak a potřebuje plnou soustředěnost. Právě to všechno potřebujeme i my v našem klubu ☺️

 

Tvořivý kroužek

Baví vaše dítě ruční práce? Neustále něco vyrábí a vymýšlí? Pak je soví tvořivý kroužek ideální! Nejkrásnější je to, co si vyrobíme vlastníma rukama.

V našem sovím klubu vyrábíme všelijaké druhy umění z improvizovaných materiálů, studujeme různé oblasti umění a zavádíme je do praxe. Děti si vyzkouší práci s neobvyklým materiálem a budou moci vytvořit cokoliv dle vlastní fantazie.

Zadání úkolů podporuje soustředění, trpělivost, pečlivost i kreativitu, rozvíjí estetické cítění, procvičuje jemnou motoriku.

V ceně kroužku je zahrnut veškerý materiál a pomůcky, hotové výrobky si děti odnášejí domů.

Den: Pondělí

Čas: 16:30-17:30

Rezervace: na email rc.kasparek@email.cz

Určeno pro: děti od 5 do 13 let

Cena: 1 800,-/pololetí

 

Animování

Kroužek je určen pro děti, které rády kreslí a mají spoustu fantazie. Nebude to ale jen tak obyčejné kreslení a tvoření. Cílem kroužku je vytvořit samostatně či společně jeden nebo více krátkých animovaných filmů.

V našem klubu se děti učí historii animace, základy animace, připravují své projekty a studují různé druhy animace. Vytvoříme si svůj vlastní svět a zrealizujeme ho. Děti budou moci zhmotnit své nápady a oživit své oblíbené postavičky.

Den: Úterý

Čas: 16:30-17:30

Rezervace: na email rc.kasparek@email.cz

Určeno pro: děti od 7 do 13 let

Cena: 1 600,-/pololetí