Kašpárek logo

Herny

Herna s Kašpárkem

Popis: Herna nabízí zábavu pro děti a příjemné neformální prostředí pro rodiče/prarodiče, kteří se zde potkávají. Můžete se těšit na krátký program cca od 10 hodin. Necelou půlhodinku si společně zpestříme pohybovými aktivitami, naučíme se pár lidových a dětských písní či říkadel, zahrajeme si na hudební nástroje nebo zaměstnáme naše ruce při jednoduchém tvoření. Program je tematicky zaměřen (dle ročního období, svátků, na zvířátka, květiny atd.), aktivně rozvíjí dětskou psychomotoriku, přináší nám nové dovednosti a společné radostné okamžiky.

Den: Středa

Čas: 9:30-11:30

Lektor: O program se dobrovolně a s cílem smysluplně zabavit své i ostatní děti stará Julie Krauskopfová a Lucie Janatková.

Rezervace: Na hernu může přijít každý bez předchozího přihlášení.

Určeno pro: Pro děti od 2 do 3 let s dospělým doprovodem.

Cena: 50,-/rodina

Tvořítko – odpolední herna

Popis: Odpolední herna plná barevného tvoření, lepení, stříhání, malovaní, motání a hraní. Využijeme různé materiály, přírodniny, textil, vlnu, lesklé lepenky, aplikace, třpytky ... Vytvoříme si výzdoby do pokojíčků, vyzkoušíme si umotat bambuli, hodit se nám bude uzel i klička a otevřená mysl. Odpočinek mezi tvořením a čas pro načerpání inspirace nabídne otevřená herna.

Den: Úterý

Čas: 16:00-17:30

Lektor: Odpolední program ve svém volném čase připravuje Lucie Janatková a Dana Dvořáková.

Rezervace: Na hernu může přijít každý bez předchozího přihlášení.

Určeno pro: Děti od 3 let v doprovodu dospělé osoby. Školáci a samostatné děti se mohou po předchozí dohodě účastnit tvoření samostatně. Mladší sourozence a kamarády vezměte s sebou, zabaví se v herně.

Cena: 60,-/tvoření