Únor 2018

Akce pro volný čas

Po 5. 2. Nosíme zdravě i na Mělníku (10.00 – 13.00) – setkání rodičů nosících své děti na těle v šátcích a ergonomických nosítkách. Pravidelné setkání, kde jsou vítáni nosící, vozící i budoucí rodiče. Přijďte si vyzkoušet úvazy, nové šátky, pohrát si se dětmi, nebo prostě zkusit, jestli je to právě pro Vás.

Ne 11. 2. Mělnický masopust (sraz ve 14.00 na náměstí Míru u kašny) – připojte se k masopustnímu průvodu, který projde středem města. Přijďte v maskách tradičních i neobvyklých. Budeme zpívat a veselit se, hudební nástroje s sebou! III. ročník Mělnického masopustu pořádá RC Kašpárek a FS Jarošovci ve spolupráci s Regionálním muzeem Mělník a DFS Jarošáček. Akci podporují Mekuc o.p.s. a kavárna Želví doupě.

Pravidelný program

Knižní novinky pro děti a maminky – každý první týden v měsíci vám budeme v krátkých blocích představovat novinky ze světa knih i osvědčené bestsellery nesoucí témata: děti, rodina, výchova. Knižní chuťovky pro vás připravujeme ve spolupráci s Knihkupectvím Želva.

Herny s programem – úterý, středa a čtvrtek (9.30 – 11.30) – pro děti je připraven od 10.00 h krátký program – pohybové básničky, zpívání, muzicírování a výtvarné tvoření. Přihlášení není nutné. Přijďte se protáhnout, zazpívat si a zadovádět s Kašpárkem. Těšíme se na Vás.

Po dobu jarních prázdnin v období od 19. 2. do 25. 2. bude RC Kašpárek zavřené. Těšíme se na Vás opět od pondělí 26. 2. 2018.

Publikoval/publikovala • 30. Led, 2018 • Kategorie: Aktuality, Program na měsíc