Tým

Představení týmu Rolničky

 

Ing. Helena Frýdlová ( předsedkyně spolku, manažer projektu)

V současné době jsem na rodičovské dovolené. V Kašpárku se starám o  všechno, co je potřeba, hlavně o celkovou koordinaci centra, jeho finance a pak spousta drobností, které nejsou vidět, ale bez nichž by to nešlo. V našem „projektu“ miniškolky se zabezpečuji od počátku tj. od r. 2011 o finance a materiální zázemí. Miniškolku navštěvovali oba moji synové, pro jejich vstup do mateřské školy a celkové osamostatnění to bylo neocenitelné. Jsem ráda, že se nám po 5 letech fungování podařilo Rolničku přetransformovat na dětskou skupinu a realizovat celodenní provoz.Ve volném čase rádi objevuje krásy naší vlasti.

 

Jana Posnerová (pečovatelka)

Jmenuji se Jana Posnerová a více než 30 let jsem pracovala ve státní správě. Po skončení služebního poměru jsem začala docházet jako dobrovolnice do RC Kašpárek. Po několika měsících mi byla nabídnuta možnost docházet jako dobrovolnice i do miniškolky Rolnička a já tuto šanci uvítala, neboť jsem tak získala možnost setkávat se s dětmi a věnovat se jim pravidelně. Práce s malými dětmi mě vždy velmi bavila a naplňovala. Sama mám dva, dnes již dospělé syny, a jsem i babičkou rozkošného vnoučka Radima. Činností v miniškolce Rolničce jsem tak získala možnost bezprostředně se podílet na rozvoji dětí, naplňovat jejich potřeby a seznamovat se s novými trendy současné pedagogické činnosti v pohledu na dítě. Jsem velmi vděčná za to, že mohu dětem naslouchat a sama ovlivňovat správné motivování dětí pro hru, zpěv, lásku k přírodě i pro hezký vztah ke zvířátkům. Volný čas trávím především s rodinou včetně oblíbeného hlídání vnoučka, jsem velkou milovnicí pěší chůze a jízdy na kole, příležitostně chodím na dálkové pěší pochody a s manželem podnikáme výlety na kolech.

 

 

 

 Michala Jeřábková (provozní, administrativa)

Jmenuji se Michala Jeřábková a je mi 32 let. Se svým manželem a čtyřletou dcerou podnikáme společně výlety do přírody. Jsem velikou milovnicí houbaření, jezdím na kole a v zimě rekreačně lyžuji.

 

Petra Hánlová (pečovatelka)