Listopad 2018

Akce pro volný čas

Pá 9.11. a 23.11. Nosíme zdravě i na Mělníku (10:00 – 13:00) – setkání rodičů nosících své děti na těle v šátcích a ergonomických nosítkách. Pravidelné setkání, kde jsou vítáni nosící, vozící i budoucí rodiče. Přijďte si vyzkoušet úvazy, nové šátky, pohrát si s dětmi, nebo prostě zkusit, jestli je to právě pro Vás.

Pá 30.11. Adventní herna (10:00 – 11:30) – přijďte se s dětmi připravit na advent a vyrobit si vánoční dekorace. Materiál k dispozici na místě. Cena dle použitého materiálu.

Přednášky

Út 13.11. Jak vychovávat kluky a nepřijít o rozum (17.30 – 20.30) Seminář s diskuzí o výchově a chování chlapců. Dozvíte se proč se kluci stále perou, vrtí se a ruší. Proč potřebují nutně zbraně? Proč mívají na základní škole horší výsledky než dívky? Proč potřebují riskovat a co to dělá s mámou? Rozebereme, jak syny vychovávat, aby z nich vyrostli správní chlapi a co se stane, když chybí táta a kolem jsou samé ženy.

Út 27.11. Výchova dívek aneb i holky potřebují tátu (17.30 – 20.30) Seminář s diskuzí o výchově a chování dívek. Seminář se zaměří na silné i slabé stránky dívek. Rozebere se několik typů dívčího chování („emocionální bytosti“, „odmlouvající panovačné královny“, „upovídané intrikující švitořilky“). Dozvíte se, proč se holky hádají s mámami v kuchyni, kdy opravdu potřebují tátu a mnoho dalšího.

Semináři o výchově kluků a holek nás provede a dotazy zodpoví zkušená psycholožka, socioložka a maminka 4 kluků Mgr. Vlaďka Bartáková.

Počet míst je omezen, nutná rezervace na: prednasky@kasparek-melnik.cz.
Vstupné 120Kč/osoba/seminář.
Semináře jsou realizovány za podpory:      Nadace o2

Publikoval/publikovala • 16. Říj, 2018 • Kategorie: Aktuality, Program na měsíc