Letní příměstské tábory 2019

Přemýšlíte, jak dětem vyplnit čas prázdnin zajímavým a pestrým programem? Pošlete je na Kašpárkův příměstský tábor :-)

Sportovní příměstský tábor s výukou in-line bruslení

  •   15. 7. -19. 7. 2019 – s výukou in-line bruslení (začátečníci a mírně pokročilí) – OBSAZENO – přijímáme pouze náhradníky
  • 5. 8. -9. 8. 2019 – s výukou in-line bruslení (mírně pokročilý a pokročilí) – OBSAZENO – přijímáme pouze náhradníky

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Příměstský tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brždění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, míčové hry. Klademe důraz na bezpečnost na bruslích. Za zhoršeného počasí bude zajištěn náhradní program. Součástí tábora je jeden celodenní výlet, u tábora pro pokročilejší bruslaře budeme vyrážet i do terénu po okolí.

Kapacita: 20 dětí

Zázemí tábora bude v Centrum prevence kriminality a dopravní výchovy, Karolíny Světlé, Mělník.

Cena: 2 300Kč / týdenní pobyt (v ceně zahrnut oběd, pitný režim, náklady na lektorné, výtvarné potřeby, výlet)

Příměstské tábory „Výleťáky“

A co dělat jiného o prázdninách než poznávat krásy naší vlasti :-) a proto jsme i pro letošní rok připravili tábor, kde budeme hlavně výletit :-).

Výleťák „objevujeme a poznáváme“ 22. 7. – 26. 7. 2019 – zbývá posledních 9 míst

V pondělí budeme objevovat krásy přírody na Kokořínsku, v úterý se staneme  hvězdáři a vypravíme se do pražského Planetária a do Stromovky, ve středu budeme objevovat zázraky vědy a techniky v liberecké IQ Landii, ve čtvrtek na chvíli zabrousíme do světa animace v Muzeu Karla Zemana a v pátek vyrazíme poznávat historii do History parku a k tomu všemu spoustu zábavy.

Výleťák „objevujeme zvířecí říši“ 19. 8. – 23. 8. 2019  – zbývají 3 poslední místa

V pondělí vyrazíme prozkoumat okolí Mělníka, se seznámíme se zvířaty pravěkými J a vyrazíme do libereckého Dinoparku, ve středu pojedeme vláčkem do milovického Mirakulum, kde nás čekají nejen zvířátka, ale i spousta jiné zábavy. Ve čtvrtek to vezmeme na sever opět vlakem a tentokrát za zvířaty exotickými do ZOO v Ústí nad Labem. V pátek nás pak bude čekat Kokořínsko a jeho krásy.

Pravidelný sraz bude vždy v Centrum dopravní výchovy a prevence kriminality, pokud nebude stanoveno jinak. K dopravě na výletu budeme používat vlak případně vlastní autobus.

Kapacita: 30 dětí

Cena: 2 600 Kč /týdenní (v ceně zahrnut oběd, náklady na výlety – doprava, vstupy, programy, lektorky)

Těšíme se na Vás.

Publikoval/publikovala • 04. Bře, 2019 • Kategorie: Aktuality, Připravujeme pro děti