Leden 2018

Akce pro volný čas

Ne 7. 1. 2018 Tříkrálové putování za mělnickými betlémy (15.30 – 17.30) – hravé divadelně hudební odpoledne pro velké i malé. Během naší cesty si prohlédneme betlémy v kostele sv. Ludmily a v chrámu sv. Petra a Pavla. Na závěr je připraveno občerstvení v RC Kašpárek. Sraz v 15.30 v Husově domě (Krombholcova ulice). Doporučujeme teplé oblečení.

Po 8. 1. Nosíme zdravě i na Mělníku (10.00 – 13.00) – setkání rodičů nosících své děti na těle v šátcích a ergonomických nosítkách. Pravidelné setkání, kde jsou vítáni nosící, vozící i budoucí rodiče. Přijďte si vyzkoušet úvazy, nové šátky, pohrát si s dětmi, nebo prostě zkusit, jestli je to právě pro Vás.

Ne 21. 1. Šití nákupních sáčků (od 16:00) – přijďte si s námi do Želvího doupěte ušít látkové sáčky na potraviny. Materiál vítán, dva šicí stroje k dispozici, ruční šití zvládneme všichni. Při práci si pohovoříme na téma ‚nulový odpad’ či jiná témata a děti se zabaví v hracím koutku.

Čt 25.1. Máša a medvědi (od 10.00) – pohádkové představení zahraje Sváťovo dividlo. Přihlášení na rc.kasparek@email.cz, počet místo omezen, vstupné 50Kč/rodinu.

Pravidelný program

Herny s programem – úterý, středa a čtvrtek (9.30 – 11.30) – pro děti je připraven od 10.00 h krátký program – pohybové básničky, zpívání, muzicírování a výtvarné tvoření. Přihlášení není nutné. Přijďte se protáhnout, zazpívat si a zadovádět s Kašpárkem. Těšíme se na Vás.

Knižní novinky pro děti a maminky – každý první týden v měsíci vám budeme v krátkých blocích představovat novinky ze světa knih i osvědčené bestsellery nesoucí témata: děti, rodina, výchova. Knižní chuťovky pro vás připravujeme ve spolupráci s Knihkupectvím Želva.

Přejeme klidný rok 2018 a těšíme se na další společná setkání v RC Kašpárek.

Publikoval/publikovala • 11. Pro, 2017 • Kategorie: Aktuality, Program na měsíc