Leden 2019

Akce pro volný čas

Ne 6.1.2019 Putování za mělnickými betlémy (15.30 – 17.00) – hravé divadelně hudební odpoledne pro velké i malé. Sejdeme se před chrámem sv. Petra a Pavla v 15:30. Během naší cesty si prohlédneme betlémy v kostele sv. Ludmily, u Kapucínů a cestu zakončíme na výstavě betlémů v Regionálním muzeu Mělník. Doporučujeme teplé oblečení.

Pá 11.1. Moment! (od 10.00) – Něžná trashpunková divadelní inscenace pro batolata a jejich rodiče. Stačí malý moment a obyčejné předměty ožívají. Skříp. Písk. Vrz. Rachtata. Přicházejí plechoví hrdinové od popelnic. Nenechte se zmást jejich možná trochu drsným zevnějškem, skrývá se za ním něžná duše. Vydejte se s námi do světa, kde i rezavé plechovky vyprávějí fascinující příběhy. Hraje Studio DAMÚZA, určeno pro děti od 10 měsíců do 3 let. Počet míst omezen, rezervace na rc.kasparek@email.cz, cena: 80Kč/dítě.

Pá 18.1. Nosíme zdravě i na Mělníku (10:00 – 13:00) – setkání rodičů nosících své děti na těle v šátcích a ergonomických nosítkách. Pravidelné setkání, kde jsou vítáni nosící, vozící i budoucí rodiče. Přijďte si vyzkoušet úvazy, nové šátky, pohrát si s dětmi, nebo prostě zkusit, jestli je to právě pro Vás.

Přednášky

Út 22.1. Školní věk a sourozenci (17.00 – 18.30) – přednáška se zaměří na vývoj dětí na prvním stupni ZŠ, jak u nich podporovat zájem jeden o druhého, o sourozence a jak podpořit komunikaci mezi sourozenci. Dozvíme se o možných rizikách ve vztahu sourozenců (množství kroužků, individualismus, mobil a další). Přednášku s následnou diskuzí vede psycholožka PhDr. Ilona Špaňhelová. Přihlášení na prednasky@kasparek-melnik.cz. Vstupné 80Kč/rodinu, hlídání dětí 40Kč/rodinu.

Publikoval/publikovala • 25. Lis, 2018 • Kategorie: Aktuality, Program na měsíc