Duben 2019

Akce pro volný čas

Pá 5.4. Nosíme zdravě i na Mělníku (10:00 – 13:00) – setkání rodičů nosících své děti na těle v šátcích a ergonomických nosítkách. Pravidelné setkání, kde jsou vítáni nosící, vozící i budoucí rodiče. Přijďte si vyzkoušet úvazy, nové šátky, pohrát si s dětmi, nebo prostě zkusit, jestli je to právě pro Vás.

St 3.4. Výlet do Hořína – pojďte s námi na druhý „jarní“ výlet. Sraz v 9.30 na Vrázově vyhlídce (ul. K Mostu) nebo v 10:00 na hřišti v Hoříně. Projdeme se Hořínským parkem a prohlédneme si kvetoucí Dymnivky. Cesta je sjízdná kočárkem i na odrážedle. Info tel.: 604 543 292 (Míša).

Ne 7.4. Vynášení Morany (15.00 sraz u Regionálního muzea Mělník) – tradiční rozloučení se zimou ve spolupráci s RMM a DFS Jarošáček. Sejdeme se před Regionálním muzeem Mělník, kde společně ustrojíme Moranu a za zpěvu ji vyneseme z města k řece. S sebou si vezměte vyfouknuté vejce nebo provrtanou šnečí ulitku. Účastníky průvodu čeká sladké překvapení od Kašpárka a pásmo oblíbených jarních her z muzejní nůše.

So 27.4. Den bezpečné dopravy (od 10.00) v areálu Centra prevence kriminality a dopravní výchovy v ul. Karolíny Světlé 595 v Mělníku – zabezpečení stanovišť pro děti.

Přednášky, semináře, workshopy

Čt 25.4. Jak vychovávat kluky a nepřijít o rozum (18:00 – 21:00)

Náhradní termín – OBSAZENO
Seminář s diskusí o výchově a chování chlapců. Dozvíte se, proč se kluci stále perou, vrtí se a ruší. Proč potřebují nutně zbraně? Proč mívají na základní škole horší výsledky než dívky? Proč potřebují riskovat a co to dělá s mámou? Rozebereme, jak syny vychovávat, aby z nich vyrostli správní chlapi a co se stane, když chybí táta a kolem jsou samé ženy.
Seminářem nás provede a dotazy zodpoví zkušená psycholožka, socioložka a maminka 4 kluků Mgr. Vlaďka Bartáková.
Vstupné 250 Kč/osoba.

Publikoval/publikovala • 11. Bře, 2019 • Kategorie: Aktuality, Program na měsíc