21. 3. Řešení partnerských krizí – Jeroným Klimeš

Zveme Vás na přednášku renomovaného psychologa

PhDr. Mgr. Jeronýma Klimeše, Ph.D.

Sobota 21.3. 2015  (10.00 – 12.00)

Partneři se zpravidla objeví u psychologa dva roky po začátku krize. Je pravda, že ženy chodí spíše před rozchodem a muži spíše po rozchodu, přesto průběh je vcelku analogický: Přivezou na dvoukoláku dobře uleženou mrtvolu vlastního vztahu, ukáží naň s jasnou zakázkou:

„Pane doktore, oživit!“

Právě proto, že psycholog se dostává k práci spíše jako hrobník než jako lékař a že jeho terapii většinou předchází dva roky samoléčby, je třeba, aby partneři byli dobře obeznámeni s tím, jaké chování vede ke krizím vztahů a na co je třeba si dávat pozor. Tak jako v jiných oborech i zde se nejvíce vyplácí prevence!

PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D.:

  • psycholog zabývající se psychologií rodiny, policejní psychologií, psychologií reklamy a církevně-pastorální psychologií
  • vyučoval etiku na 3. Lékařské fakultě UK a psychologii na Filozofické fakultě UK
  • posuzoval zájemce o osvojení dětí pro Městské centrum sociálních služeb Praha, zkoumal psychologické dopady neplodnosti a věnuje se psychologickému poradenství zaměřenému na rodinné vztahy, pracoval jako konzultant pro veřejného ochránce práv.

Přednáška se koná ve velkém sále RC, Na Vyhlídce 18, Mělník. Během přednášky je zajištěno hlídání dětí.

Přihlášení na přednášku a požadavek na hlídání dětí je zapotřebí provést nejpozději do pátku 20.3. 2015 na telefonním čísle 724 705 963 nebo na prednasky@kasparek-melnik.cz. Vstupné 80 Kč za rodinu, hlídání dětí 40 Kč za rodinu.

Publikoval/publikovala • 10. Bře, 2015 • Kategorie: Aktuality, Připravujeme pro dospělé